رویدادها

رویدادهای بیشتر

رشته های تحصیلی

داوطلبان برای انتخاب رشته دانشگاهی خود نیاز به آشنایی کامل با رشته های دانشگاهی دارند تا بتوانند هم در طول تحصیل انگیزه لازم برای یاد گرفتن موضوعات و درس های مختلف آن رشته تحصیلی داشته باشند و هم بتوانند بعد از فارغ التحصیلی بازار کار متناسب با آن رشته را پیدا کرده و بتوانند خود را با محیط کاری آن رشته وفق دهند .

مهندسی کامپیوتر

3

معماری

1

حقوق

1

ادبیات فارسی

4

علوم اقتصادی

2

مدیریت

4

روان‌شناسی

3

تربیت بدنی

3

بیشتر

پذیرش

جهت ثبت نام و انتخاب رشته بایستی ابتدا در سایت ثبت نام کرده و نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور داشته باشید. با استفاده از حساب کاربری خود به سیستم ورود کرده و به ترتیب اولویت در رشته یا رشته های مورد نظر خود ثبت نام نمایید. برای اطلاع از وضعیت پرونده خود و نیز پذیرش یا عدم پذیرش می توانید از طریق حساب کاربری خود به سیستم ورود کرده و پیگیری نمایید. بعد از ثبت نام موفق به صفحه ورود منتقل خواهید شد.

ویزا

انتخاب برای تحصیل در موسسه آموزش عالی چرخ نیلوفری آذربایجان می تواند همه چیز را تغییر دهد. دوره های ما را کاوش کنید و دریابید که چگونه زندگی در موسسه آموزش عالی چرخ نیلوفری آذربایجان می تواند فرصت هایی را برای ایجاد ارتباطات .طولانی مدت و خاطرات فراموش نشدنی برای شما فراهم کند

کارگزاری

بیشتر

درباره

موسسه آموزش عالی چرخ نیلوفری در طی این سال‌ها، با توكل به پروردگار متعال و تلاش و کوشش مدیران، استادان، دانشجويان و کارمندان خود، با برنامه‌ریزی دقیق و راهبردهای مناسب براساس شاخصه‌های علمی و فرهنگی توفیقات چشمگیری بدست آورده است.

کارگاه ها

اردیبهشت ۱۴۰۱ 08:56
آموزش زبان انگلیسی - IELTS

دکتر مرتضی الیاسی

موسسه آموزش عالی چرخ نیلوفری آذربایجان

تماس با موسسه